JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Po modelu Bullet 2.0 kolarze górscy mają teraz okazję zaprojektować swój własny kask Lazer Impala i tym samym wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez belgijskiego producenta. Zwycięzca otrzyma kask w stworzonym przez siebie malowaniu.

Kask Lazer Impala.

Sprawdźcie wrażenia naszej redaktorki z testu kasku Lazer Impala.

W tych trudnych czasach, które zmieniły cały sezon 2020 nie jest łatwo myśleć pozytywnie. Marka Lazer postanowiła pozostać przy swoich wartościach i zaoferować swoim fanom, klientom i użytkownikom rozrywkę, która sprawi, że będą mogli uzewnętrznić swoje uczucia.

Marka Lazer zorganizowała konkurs, który trwać będzie w dniach 20-25 kwietnia. Aby wziąć udział wystarczy ściągnąć ze strony producenta pusty plik ze szkicem kasku Lazer Impala, stworzyć własny projekt i wysłać go na konkurs. 26-go kwietnia ogłoszony zostanie zwycięzca, który w nagrodę otrzyma kask według swojego projektu.

W Lazer wierzymy, że jest mnóstwo form własnej ekspresji, ale najważniejsze jest to by żyć w zgodzie ze sobą i nie bać pokazać się światu. Dlatego właśnie postanowiliśmy dać szanse rowerzystom by mogli się pokazać na nowym polu.

Konkurs rozpoczął się od modelu Bullet 2.0, teraz przyszła pora na Impalę, a to jeszcze nie koniec…

Szczegóły i wytyczne dotyczące konkursu znajdziecie na stronie: 
lazersport.com/en/contest-helmet-impala

O marce Lazer

Marka Lazer założona została w 1919 roku w Belgii i od samego początku jest liderem innowacji, designu, bezpieczeństwa i technologii. Nasze produkty są efektem stuletniego doświadczenia i pasji. Wszystkie nasze produkty projektowane są w Belgii i dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Tworzymy je pamiętając o naszych korzeniach, sami ich używamy oraz budujemy z myślą i pasją do jazdy na rowerze.

Oficjalna strona:
lazersport.com
Dystrybucja:
bikegear.cc
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube