JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Film Going In powstał dzięki ścisłej współpracy z zespołem Trek Factory Racing Team. Dzięki obecności filmowców możemy zobaczyć jak Reece Wilson, Charlie Harrison, Kade Edwards, Ethan Shandro, Emily Batty, Jolanda Neff, Anton Cooper, Evie Richards, Ellen Noble, Katy Winton, Ruaridh Cunningham i Pedro Burns radzą sobie z zawodniczym życiem. Jak zaliczają solidne upadki i odnoszą spektakularne zwycięstwa!

Dzięki uprzejmości Red Bull Polska w ciągu najbliższych dni będziemy publikować kolejne filmy na naszych łamach, aby maksymalnie umilić Wam spędzanie czasu w domu w oczekiwaniu na koniec pandemii koronawirusa. Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV, które będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie:

Wszystkie powyższe produkcje i setki innych znajdują się również na stronie Red Bull TV. Można też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

Pedro Burns / zdjęcie: Matthew Delorme

Obejrzyj film Going In RedBull.pl lub w playerze poniżej

Może się wydawać, że bycie profesjonalnym zawodnikiem to praca idealna, ale… każdy medal ma dwie strony. Dowiedz się, jak wygląda racing na najwyższym, światowym poziomie.

Zobacz także poprzednie filmy: