Film UnReal miał swoją polską premierę w sieci Multikino 15 października 2005 roku. Od tego czasu upłynęło już trochę wody w Wiśle, ale UnReal wciąż należy do czołówki najpopularniejszych filmów na platformie Red Bull TV.

Dzięki uprzejmości Red Bull Polska w ciągu najbliższych dni będziemy publikować kolejne filmy na naszych łamach, aby maksymalnie umilić Wam spędzanie czasu w domu w oczekiwaniu na koniec pandemii koronawirusa. Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV, które będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie:

Wszystkie powyższe produkcje i setki innych znajdują się również na stronie Red Bull TV. Można też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

Obejrzyj film UnReal na RedBull.pl lub w playerze poniżej

Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film „unReal” to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride’u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. “unReal” to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

Występują: Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling, Matty Miles, Stevie Smith, Thomas Vanderham, Tom van Steenbergen.

Lokalizacje: Cambria (Kalifornia), Dubois (Wyoming) oraz Kolumbia Brytyjska: Lillooet River, Pemberton Icecap, Squamish, Sunshine Coast, Whistler.

Zobacz także poprzednie filmy: