Builder to kolejna produkcja, która ma już kilka dobrych lat. Film to swoisty hołd dla budowniczych tras, po których śmigają najlepsi freeriderzy na świecie, a wśród nich takie sławy jak Darren Berrecloth, Aaron Chase, Chris Kovarik czy Adam Hauck.

Builder / zdjęcie: Paris Gore

Dzięki uprzejmości Red Bull Polska w ciągu najbliższych dni będziemy publikować kolejne filmy na naszych łamach, aby maksymalnie umilić Wam spędzanie czasu w domu w oczekiwaniu na koniec pandemii koronawirusa. Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV, które będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie:

Wszystkie powyższe produkcje i setki innych znajdują się również na stronie Red Bull TV. Można też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

Obejrzyj film Builder na RedBull.pl lub w playerze poniżej

Obejrzyj film „Builder” i poznaj niezwykłą sztukę budowania tras rowerowych. To nie jest zwykłe machanie łopatą, to nieodłączna część rowerowego życia.

Zobacz także poprzednie filmy: