Kalendarz 2022

Kalendarz imprez rowerowych 2022 przygotowany został z myślą o zebraniu wszystkich najważniejszych serii w jednym miejscu. Najlepsze i największe światowe zawody w kategoriach downhill, enduro, freeride, slopestyle, four cross, dual slalom czy dirt jump. Wszystko zebrane w jednym miejscu, prosto i czytelnie. Znajdziesz tu również oficjalne relacje z poszczególnych imprez, które już się odbyły.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym archiwum oraz klasyfikacjami generalnymi polskich zawodów, takich jak: Puchar Polski DH, 4X, BMX Racing, Pumptrack, Nie Pompujesz – Nie Jedziesz, Local Series of Downhill czy Hard Downhill League – wyniki polskich zawodów.

DataKrajNazwaMiasto 
17-24.01 MeksykFreeride FiestaJaliscostrona www
6.03 ArgentynaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeBarilochestrona www
11-13.03 Nowa ZelandiaEmerson's 3 Peaks Enduro - Enduro World Series QualifierDunedinstrona www
12.03 OmanMistrzostwa Enduro Omanu - Enduro World Series QualifierMuscatstrona www
13.03 USATennessee National Windrock - Enduro World Series QualifierOak Ridge, TNstrona www
25-27.03 AustraliaMaydena Enduro Jam - Enduro World Series QualifierMaydena, TASstrona www
26.03 AustraliaHighline Mountain Bike FestivalMansfieldstrona www
26-27.03 FrancjaPuchar Świata DH #1Lourdesstrona www
26-27.03 AustraliaWA Gravity Enduro - Enduro World Series QualifierDwellingup, WAstrona www
1-3.04 ChorwacjaiXS Puchar Europy DH #1Losinjstrona www
2-3.04 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #1Gisburn Foreststrona www
2-3.04 ChileMontenbaik Enduro Series - Enduro World Series QualifierLa Parvastrona www
9-10.04 ChorwacjaSloEnduro #1Grožnjanstrona www
11-17.04 RPADarkFestStellenboschstrona www
15-16.04 KolumbiaCopa Colombia de Enduro - Enduro World Series QualifierManizalesstrona www
16-17.04 WaliaHSBC UK National Downhill Series #1Rheolastrona www
17.04 WaliaWelsh Enduro Series #1Dyfi Foreststrona www
19-21.04 IzraelMistrzostwa Izraela Enduro - Enduro World Series QualifierMisgavstrona www
23-24.04 PolskaHard Downhill League #1
National Downhill League #1
Szczawnica, Palenicastrona www
23-24.04 Nowa ZelandiaCapital Enduro Wellington - Enduro World Series QualifierWellingtonstrona www
24.04 PolskaJeleniowskie Enduro MTBWaśniówstrona www
24.04 WłochyTriveneto Enduro MTB Series Aviano - Enduro World Series QualifierAviano Pordenonestrona www
24.04 SzkocjaPuchar Szkocji Enduro #1 - Enduro World Series QualifierFort Williamstrona www
29.04-1.05 WłochyFSA Bike FestivalRiva del Gardastrona www
30.04-3.05 PolskaDOKA Downhill City Tour #1
National Downhill League #2
Ustroństrona www
1.05 CzechyPuchar Czech DH #1Bílástrona www
1.05 WaliaHope PMBA Enduro #2Llangollenstrona www
1.05 CzechyMistrzostwa Czech Enduro - Enduro World Series QualifierSušicestrona www
6-8.05 SłoweniaiXS Puchar Europy DH #2Mariborstrona www
7.05 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #1Kudowa Zdrójstrona www
7.05 Polska4X ProTour #1Szczawno-Zdrójstrona www
7.05 KanadaOneUp Squamish Enduro - Enduro World Series QualifierSquamish, BCstrona www
7.05 BelgiaMistrzostwa Belgii Enduro - Enduro World Series QualifierAywaillestrona www
7-8.05 FrancjaMistrzostwa Francji Enduro - Enduro World Series QualifierAccousstrona www
7-8.05 SzkocjaHSBC UK National Downhill Series #2Fort Williamstrona www
8.05 AustraliaXup Freeride FestivalGreenvalleystrona www
8.05 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #1Veľká Račastrona www
8.05 WaliaWelsh Enduro Series #2Foel Gasnachstrona www
13-15.05 NiemcyiXS Downhill Cup #1Willingenstrona www
14.05 PolskaPuchar Polski BMX Racing #1Niskostrona www
14-15.05 Wlk. BrytaniaVitus First Tracks Enduro Cup Bigwood - Enduro World Series QualifierBigwoodstrona www
14-15.05 SłoweniaSloEnduro #2Ilirska Bistricastrona www
14-15.05 SłowacjaHornonitrianska Enduro Séria #1Partizánskestrona www
15.05 USARoyal RumbleCamp Royalstrona www
15.05 SłowacjaPuchar Słowacji DH #1Košútkastrona www
15.05 SzwajcariaZüri Dirt ContestZurychstrona www
15.05 CzechyPuchar Czech DH #2Rokytnicestrona www
15.05 WłochyMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjePonte Buggianesestrona www
15.05 AustraliaFox Superflow - Enduro World Series QualifierToowoomba, QLDstrona www
15.05 LitwaMistrzostwa Litwy Enduro - Enduro World Series QualifierWilnostrona www
15-16.05 KanadaVedder Mountain Bike Festival - Enduro World Series QualifierChilliwack, BCstrona www
20-22.05 PolskaJoy Ride
- Puchar Polski DH #1
- Polska Seria Enduro MTB #1
Kluszkowcestrona www
20-22.05 CzechyPuchar Czech Enduro #1Kralicakstrona www
20-22.05 NiemcyContinental Bike Festival
- Mistrzostwa Niemiec Enduro - Enduro World Series Qualifier
Willingenstrona www
21.05 USAMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeGaston Countystrona www
21.05 HiszpaniaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeAinsastrona www
21-22.05 SzkocjaPuchar Świata DH #2
4X ProTour #2
Fort Williamstrona www
strona www
26-29.05 NiemcyiXS Dirt Masters Festival
- 4X ProTour #3
- iXS Downhill Cup #2
- Specialized RockShox Rookies Cup #1
Winterbergstrona www
strona www
strona www
28.05 SzwecjaFyrhuset BikefightSztokholmstrona www
28-29.05 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #3
BEMBA National Enduro Series #1
Graythwaitestrona www
strona www
28-29.05 WaliaHSBC UK National Downhill Series #3Llangollenstrona www
28-29.05 SłoweniaSloEnduro #3Dobrnastrona www
29.05 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #2Żyrardówstrona www
29.05 KostarykaMistrzostwa Kostaryki Enduro - Enduro World Series QualifierHerediastrona www
29.05 PolskaPuchar Polski Pumptrack #1Polanka Wielkastrona www
29.05 CzechyPuchar Czech DH #3
Mistrzostwa Czech DH
Kouty nad Desnoustrona www
3-5.06 AustriaiXS Puchar Europy DH #3Semmeringstrona www
3-5.06 SłowacjaBirell Bikefest
- Puchar Słowacji Enduro #2
- Zawody FMBA
Kalnicastrona www
strona www
3-5.06 FrancjaOutdoorMix FestivalEmbrunstrona www
4.06 SzwajcariaSwiss Dirt KingSteffisburgstrona www
4-5.06 SzkocjaEnduro World Series #1
Enduro World Series-E #1
Tweed Valley, Innerleithenstrona www
4-5.06 ChileMontenbaik Enduro Series Illapel - Enduro World Series QualifierIllapelstrona www
5.06 BelgiaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeGenkstrona www
5.06 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #3Polanka Wielkastrona www
10-12.06 AustriaPuchar Świata DH #3Leogangstrona www
11.06 MeksykMistrzostwa Meksyku Enduro - Enduro World Series QualifierOaxacastrona www
11.06 HiszpaniaPuro Pirineo Enduro Race - Enduro World Series QualifierCastejon de Sos, Huescastrona www
11-12.06 PolskaLocal Series of Downhill #1 - Chainless DH
National Downhill League #3
Zawoja, Mosorny Groństrona www
11-12.06 NorwegiaNesbyen Enduro - Enduro World Series QualifierNesbyenstrona www
11-12.06 NiemcySpecialized RockShox Rookies Cup #2Oberhofstrona www
11-12.06 WaliaWelsh Enduro Series #3
BEMBA National Enduro Series #2
Llanfyllinstrona www
strona www
11-12.06 PolskaPuchar Polski BMX Racing #2
Puchar Polski BMX Racing #3
Dzierżoniówstrona www
11-12.06 AndoraNaturland Enduro Race - Enduro World Series QualifierNaturland Sant Julia De Loriastrona www
11-12.06 Nowa ZelandiaGiant 2W Rotorua - Enduro World Series QualifierRotoruastrona www
11-12.06 USANorth American Enduro Cup - Enduro World Series QualifierKellogg, IDstrona www
11-12.06 PolskaCat Enduro MTB Series #1
Polska Seria Enduro MTB #2
Świeradów-Zdrójstrona www
12.06 SłoweniaSloEnduro #4Novo mestostrona www
12.06 SzwajcariaMistrzostwa Szwajcarii Enduro - Enduro World Series QualifierFlims Laaxstrona www
12.06 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #4Nysastrona www
15-19.06 AustriaCrankworx Innsbruck
- Official European Whip-Off Championships presented by POC
- Specialized Dual Slalom Innsbruck
- RockShox Pump Track Challenge Innsbruck
- CLIF Speed & Style Innsbruck
- Crankworx Innsbruck Slopestyle
- Unofficial Official Scrub-Off
- deuter Downhill Innsbruck presented by Raiffeisen Club
Innsbruckstrona www
16-18.06 USAFreerbird Slopestyle Series #1Highland Mountain Bike Parkstrona www
17-19.06 NiemcyiXS Downhill Cup #3Steinachstrona www
17-19.06 CzechyPuchar Czech Enduro #2Klinovecstrona www
18.06 PolskaPuchar Polski Pumptrack #2Lublinstrona www
18-19.06 SłowacjaHornonitrianska Enduro Séria #2Drozdovostrona www
18-19.06 Austria
Słowenia
Enduro World Series #2
Enduro World Series-E #2
Petzen / Jamnicastrona www
18-19.06 PolskaDOKA Downhill City Tour #2
National Downhill League #4
Krynica-Zdrójstrona www
19.06 CzechyPuchar Czech DH #4Velké Karlovicestrona www
23-25.06 SłoweniaMistrzostwa Europy DHMariborstrona www
24-25.06 Wlk. BrytaniaBEMBA National Enduro Series #3Grogley Woodsstrona www
24-26.06 FrancjaMountain of HellLes Deux Alpesstrona www
25-26.06 PolskaHard Downhill League #2
National Downhill League #5
Koninki, Tobołówstrona www
25-26.06 WłochyEnduro World Series #3Val di Fassa Trentinostrona www
26.06 SłoweniaSloEnduro #5Zagorje ob Savistrona www
26.06 USAEastern States Cup Sugarloaf - Enduro World Series QualifierSugarloaf, MEstrona www
1-3.07 NorwegiaiXS Puchar Europy DH #4Vossstrona www
1-3.07 CzechyPuchar Czech Enduro #3Zadovstrona www
1-3.07 PolskaExtreme Jam
- Enduro MTB Series #2
- Zawody DH
Myślenicestrona www
strona www
2.07 AustraliaBig Air Bike Park SlopestyleSydneystrona www
2.07 USAMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeParis, TXstrona www
14-15.05
2-3.07
PolskaIV Puchar Telegrafu DH + DSKielce, Telegrafstrona www
2-3.07 FrancjaEnduro World Series-E #3Valbergstrona www
2-3.07 PolskaPuchar Polski BMX Racing #4
Puchar Polski BMX Racing #5
Mistrzostwa Polski BMX Racing - start wspólny
Nowa Sólstrona www
2-3.07 PolskaPuchar Bike Parku Grupy Pingwina #1Wisła, Skolnitystrona www
3.07 SłowacjaPuchar Słowacji DH #2Mýto pod Ďumbieromstrona www
3.07 KanadaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeLangfordstrona www
3.07 BułgariaMistrzostwa Bułgarii Enduro - Enduro World Series QualifierRodophe Plovdivstrona www
8-10.07 SzwajcariaPuchar Świata DH #4Lenzerheidestrona www
8-10.07 GrecjaMistrzostwa Grecji Enduro - Enduro World Series QualifierArachovastrona www
9.07 Czechy4X ProTour #4Dobřanystrona www
9.07 WaliaWelsh Enduro Series #4Coed Llandeglastrona www
9.07 PolskaPuchar Polski DH #2 (UCI C3) /zawody odwołaneKielcestrona www
9.07 SzwecjaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeArestrona www
9-10.07 AustriaSpecialized RockShox Rookies Cup #3Saalbachstrona www
9-10.07 Wlk. BrytaniaBEMBA National Enduro Series #4Isle of Manstrona www
13-17.07 NiemcyTargi rowerowe Eurobike
- Eurobike Skyline Ride
Frankfurt nad Menemstrona www
15-16.07 IslandiaHFA Hjolreidafelag Akureyrar Enduro - Enduro World Series QualifierAkureyristrona www
15-17.07 AndoraPuchar Świata DH #5Vallnordstrona www
16.07 Czechy4X ProTour #5Jablonec nad Nisoustrona www
16.07 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #5Stalowa Wolastrona www
16-17.07 WłochySpecialized RockShox Rookies Cup #4St. Kassianstrona www
16-17.07 IrlandiaMistrzostwa Irlandii Enduro - Enduro World Series QualifierLeinsterstrona www
17.07 KanadaMarin Wildside Enduro - Enduro World Series QualifierMont Lac-Vert, QCstrona www
6.08
17.07
PolskaPuchar Polski Pumptrack #3
Mistrzostwa Polski Pumptrack
Skarżysko Kamiennastrona www
18-24.07 USAMistrzostwa USA Enduro - Enduro World Series QualifierWinter Park, COstrona www
21-23.07 FinlandiaLevi Midnight Enduro - Enduro World Series QualifierKittilastrona www
22-24.07 NiemcyiXS Downhill Cup #4Ilmenaustrona www
22-24.07 CzechyPuchar Czech Enduro #4Kouty nad Desnoustrona www
23.07 AustraliaBig Air Bike Park SlopestyleBig Air Bike Parkstrona www
23-24.07 SłowacjaHornonitrianska Enduro Séria #3Veľká Lehôtkastrona www
23-24.07 PolskaPuchar Bike Parku Grupy Pingwina #2Krynica-Zdrójstrona www
23-24.07 SzkocjaMistrzostwa Wielkiej Brytanii DH HSBC UKGlencoestrona www
23-24.07 WenezuelaMistrzostwa Wenezueli Enduro - Enduro World Series QualifierVargasstrona www
23-24.07 SzkocjaPuchar Szkocji Enduro #2 - Enduro World Series QualifierTweed Valleystrona www
23-24.07 IranMistrzostwa Iranu Enduro - Enduro World Series QualifierTeheranstrona www
23-24.07 SłoweniaMistrzostwa Słowenii Enduro - Enduro World Series Qualifier
SloEnduro #6
Kope Koroskastrona www
27-31.07 KanadaSilverStar SlopestyleSilver Starstrona www
29-31.07 WłochyGreat DaysLivignostrona www
29-31.07 USAPuchar Świata DH #6Snowshoe, WVstrona www
29-31.07 BułgariaiXS Downhill Cup #5Pamporovostrona www
30.07 SzwajcariaDavos Dirt JamDavosstrona www
30.07 SłowacjaPuchar Słowacji DH #3
Mistrzostwa Słowacji DH
Ružomberokstrona www
30-31.07 PolskaPuchar Polski DH #3
Mistrzostwa Polski DH
Czarna Górastrona www
3-6.08 KanadaBig White Freeride Days
Big White Invitational hosted by Tom van Steenbergen
Big Whitestrona www
5-7.08 KanadaPuchar Świata DH #7Mont-Sainte-Annestrona www
5-7.08 NiemcyiXS Downhill Cup #6Bad Tabarzstrona www
5-14.08 KanadaCrankworx Whistler
- Enduro World Series #4
- Air DH
- Specialized Dual Slalom
- RockShox Ultimate Pump Track Challenge
- CLIF Speed & Style
- Official Whip-Off World Championships presented by POC
- Red Bull Joyride
- RockShox Canadian Open DH
Whistlerstrona www
strona www
6.08 NiemcyMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeBerlinstrona www
6.08 USAMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeSt. Charles Countystrona www
7.08 RumuniaMistrzostwa Rumunii Enduro - Enduro World Series QualifierAzuga Prahovastrona www
12.08 NiemcyAbout You Pangea FestivalRibnitz-Damgartenstrona www
12-14.08 HiszpaniaO MarisquinoVigostrona www
13.08 PolskaZawody DH (UCI C3)Myślenicestrona www
13.08 Niemcy4X ProTour #6Eisenhüttenstadtstrona www
13.08 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #7Bełchatówstrona www
13-14.08 PolskaPuchar Bike Parku Grupy Pingwina #3Kasina Wielkastrona www
13-14.08 USAEnduro World Series #5Burke, VTstrona www
13-14.08 WaliaHope PMBA Enduro #4
BEMBA National Enduro Series #5
Llangollenstrona www
strona www
13-14.08 WaliaHSBC UK National Downhill Series #4Caerswsstrona www
14.08 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #3Mýto pod Ďumbieromstrona www
14.08 CzechyPuchar Czech DH #5Ještědstrona www
18.08 AustraliaKooralbyn MTB FestivalKooralbynstrona www
18-20.08 USAFreerbird Slopestyle Series #2Highland Mountain Bike Parkstrona www
19-21.08 AustriaSpecialized RockShox Rookies Cup #5
Międzynarodowe Mistrzostwa Świata Rookies
Schladmingstrona www
20.08 SzwajcariaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeLa Neuvevillestrona www
20-21.08 PolskaHard Downhill League #3
National Downhill League #6
/zawody odwołane
Wisła, Stożekstrona www
20-21.08 USAEnduro World Series #6Sugarloaf, MEstrona www
24-28.08 FrancjaMistrzostwa Świata DHLes Getsstrona www
26-28.08 CzechyPuchar Czech Enduro #5Morávkastrona www
26-28.08 PolskaMistrzostwa Polski Enduro - Enduro World Series Qualifier
Polska Seria Enduro MTB #3
Bielsko-Biała / Szczyrkstrona www
27.08 PolskaNie Pompujesz - Nie Jedziesz #6Rybnik, Wiśniowiecstrona www
27.08 NorwegiaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeHarstadstrona www
27.08 HolandiaMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeEindhovenstrona www
27.08 PolskaPuchar Polski BMX Racing #6
Mistrzostwa Polski BMX Racing - ind.
Lublinstrona www
27-28.08 SłowacjaHornonitrianska Enduro Séria #4Bojnicestrona www
27-28.08 SłoweniaSloEnduro #7Ajdovščinastrona www
27-28.08 USACalifornia Enduro Series Northstar - Enduro World Series QualifierNorthstar, CAstrona www
27-28.08 AustriaMistrzostwa Austrii Enduro - Enduro World Series QualifierOberndorf in Tirolstrona www
28.08 SzwajcariaSwiss Enduro Series Airolo - Enduro World Series QualifierAirolostrona www
2-3.09 NiemcyRed Bull District RideNorymbergastrona www
2-4.09 WłochyPuchar Świata DH #8
4X ProTour #7 #8
Val di Solestrona www
strona www
2-4.09 PolskaMonster Cracworx Dual JamKrakówstrona www
3.09 PolskaDukielska WyrypaDuklastrona www
3-4.09 NiemcySpecialized RockShox Rookies Cup #6Schöneckstrona www
3-4.09 PolskaPuchar Polski BMX Racing #7
Nie Pompujesz - Nie Jedziesz #8
Nowa Sólstrona www

strona www
3-4.09 SzkocjaPuchar Szkocji Enduro #3Pitfichiestrona www
3-4.09 FrancjaCoupe de France Peisey-Vallandry - Enduro World Series QualifierPeisey-Vallandrystrona www
3-4.09 WłochyMistrzostwa Włoch Enduro - Enduro World Series QualifierCastel Del Riostrona www
4.09 WaliaWelsh Enduro Series #5Llanfyllinstrona www
9-11.09 PolskaJoy Ride DaysSzczyrkstrona www
9-11.09 WłochyiXS Puchar Europy DH #5Pilastrona www
9-11.09 CzechyPuchar Czech Enduro #6Špičákstrona www
10-11.09 WaliaRed Bull HardlineDyfi Valleystrona www
25.06
11.09
PolskaMistrzostwa Polski 4XSzczawno Zdrójstrona www
11.09 SłowacjaPuchar Słowacji DH #4Kubínska hoľastrona www
11.09 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #5Kirroughtreestrona www
16-18.09 AustriaContinental Bike FestivalSaalfelden Leogangstrona www
16-18.09 NiemcyiXS Downhill Cup #7Bad Wildbadstrona www
17.09 RPAMistrzostwa RPA Enduro - Enduro World Series QualifierNelspruitstrona www
17.09 CzechyMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacjeHeipark Tošovicestrona www
17-18.09 PolskaLocal Series of Downhill #2 - Air DH
National Downhill League #7
Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żarstrona www
17-18.09 SzwajcariaEnduro World Series #7
Enduro World Series-E #4
Crans-Montanastrona www
17-18.09 WaliaHSBC UK National Downhill Series #5Revolution Bike Parkstrona www
17-18.09 SzkocjaMistrzostwa Wielkiej Brytanii BEMBA EnduroPeeblesstrona www
18.09 SłoweniaSloEnduro PromoLjubljanastrona www
18.09 CzechyPuchar Czech DH #6Špindlerův Mlýnstrona www
22-24.09 USAFreebird Slopestyle Series #3Highland Mountain Bike Parkstrona www
3-4.09
24-25.09
PolskaEnduro CupCzarna Górastrona www
24-25.09 FrancjaEnduro World Series #8Loudenviellestrona www
24-25.09 PolskaPuchar Polski BMX Racing #8Dzierżoniówstrona www
25.09 PolskaPuchar Polski Pumptrack #4Rzykistrona www
25.09 WaliaWelsh Enduro Series #6Llangollenstrona www
25.09 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #4
Mistrzostwa Słowacji Enduro
Ružomberok, Malino Brdostrona www
1-2.10 PolskaLocal Series of Downhill #3
National Downhill League #8
Szczawnica, Palenicastrona www
1-2.10 WłochyPuchar Narodów Enduro World Series
Enduro World Series-E #5
Finale Ligurestrona www
2.10 CzechyPuchar Czech DH #7Dolní Moravastrona www
5-9.10 AustraliaCrankworx Cairns
- Australian Whip-Off Championships presented by POC
- Speed & Style Cairns
- Crankworx Cairns DH
- Crankworx Cairns Slopestyle
- Crankworx Cairns Pump Track Challenge
- Specialized Dual Slalom Cairns
Cairnsstrona www
8.10 PolskaEnduro MTB Series #3
Polska Seria Enduro MTB #4
Srebrna Górastrona www
15-16.10 PortugaliaMistrzostwa Portugalii Enduro - Enduro World Series QualifierCastelo de Videstrona www
16.10 HiszpaniaMistrzostwa Hiszpanii Enduro - Enduro World Series QualifierLa Adradastrona www
16.10 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #5Bratysławastrona www
21.10 USARed Bull RampageVirgin, UTstrona www
22-23.10 AustraliaMistrzostwa Australii Enduro - Enduro World Series QualifierRed Hill, VICstrona www
29-30.10 ChorwacjaMistrzostwa Chorwacji Enduro - Enduro World Series QualifierDugi Rat Perunstrona www
30-31.10 FrancjaCoupe de France Ile Rousse - Enduro World Series QualifierIle Rousse Corsicastrona www
5-13.11 Nowa ZelandiaCrankworx RotoruaRotoruastrona www
12-13.11 Nowa ZelandiaPhoenix Enduro - Enduro World Series QualifierChristchurchstrona www
18-20.11 ChileMistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track - kwalifikacje
Mistrzostwa Świata Red Bull UCI Pump Track
Sante Festrona www
19-20.11 DominikanaMistrzostwa Dominikany Enduro - Enduro World Series QualifierConstanza, La Vegastrona www

* – terminy niepotwierdzone
Kontakt w sprawie kalendarza zawodów: tomasz@43ride.com