Kalendarz imprez rowerowych 2021 przygotowany został z myślą o zebraniu wszystkich najważniejszych serii w jednym miejscu. Najlepsze i największe światowe zawody w kategoriach downhill, enduro, freeride, slopestyle, four cross, dual slalom czy dirt jump. Wszystko zebrane w jednym miejscu, prosto i czytelnie. Znajdziesz tu również oficjalne relacje z poszczególnych imprez, które już się odbyły.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym archiwum oraz klasyfikacjami generalnymi polskich zawodów, takich jak: Puchar Polski DH, 4X, BMX Racing, Local Series of Downhill czy Hard Downhill League – wyniki polskich zawodów.

DataKrajNazwaMiasto 
17-24.01 MeksykFreeride FiestaJaliscostrona www
26-27.03 FrancjaPuchar Świata DH #1Lourdesstrona www
1-3.04 ChorwacjaiXS Puchar Europy DH #1Losinjstrona www
2-3.04 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #1Gisburn Foreststrona www
16-17.04 WaliaHSBC UK National Downhill Series #1Rheolastrona www
17.04 WaliaWelsh Enduro Series #1Dyfi Foreststrona www
23-24.04 PolskaHard Downhill League #1
National Downhill League #1
Szczawnica, Palenicastrona www
29.04-1.05 WłochyFSA Bike FestivalRiva del Gardastrona www
1.05 WaliaHope PMBA Enduro #2Llangollenstrona www
1.05 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #1?strona www
6-8.05 SłoweniaiXS Puchar Europy DH #2Mariborstrona www
7.05 Polska4X ProTour #1Szczawno-Zdrójstrona www
8.05 WaliaWelsh Enduro Series #2Foel Gasnachstrona www
7-8.05 SzkocjaHSBC UK National Downhill Series #2Fort Williamstrona www
13-15.05 NiemcyiXS Downhill Cup #1Willingenstrona www
14.05 PolskaPuchar Polski BMX Racing #1
Puchar Polski Pumptrack #1
Niskostrona www
15.05 SłowacjaPuchar Słowacji DH #1Košútkastrona www
20-22.05 PolskaJoy Ride
- Puchar Polski DH #1
Kluszkowcestrona www
20-22.05 CzechyPuchar Czech Enduro #1Kralicakstrona www
20-22.05 NiemcyContinental Bike FestivalWillingenstrona www
21-22.05 SzkocjaPuchar Świata DH #2
4X ProTour #2
Fort Williamstrona www
strona www
21.05 PolskaZawody DH (UCI C3)Myślenicestrona www
26-29.05 NiemcyiXS Dirt Masters Festival
- 4X ProTour #3
- iXS Downhill Cup #2
- Specialized RockShox Rookies Cup #1
Winterbergstrona www
strona www
strona www
28-29.05 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #3
BEMBA National Enduro Series #1
Graythwaitestrona www
strona www
28-29.05 WaliaHSBC UK National Downhill Series #3Llangollenstrona www
29.05 PolskaPuchar Polski Pumptrack #2Polanka Wielkastrona www
3-5.06 AustriaiXS Puchar Europy DH #3Semmeringstrona www
4.06 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #2Kalnicastrona www
4-5.06 SzkocjaEnduro World Series #1
Enduro World Series-E #1
Tweed Valley, Innerleithenstrona www
10-12.06 AustriaPuchar Świata DH #3Leogangstrona www
11-12.06 PolskaLocal Series of Downhill #1 - Chainless DH
National Downhill League #2
Zawoja, Mosorny Groństrona www
11-12.06 NiemcySpecialized RockShox Rookies Cup #2Oberhofstrona www
11-12.06 WaliaWelsh Enduro Series #3
BEMBA National Enduro Series #2
Llanfyllinstrona www
strona www
11-12.06 PolskaPuchar Polski BMX Racing #2
Puchar Polski BMX Racing #3
Dzierżoniówstrona www
17-19.06 NiemcyiXS Downhill Cup #3Steinachstrona www
17-19.06 CzechyPuchar Czech Enduro #2Klinovecstrona www
18.06 PolskaPuchar Polski Pumptrack #3Lublinstrona www
18-19.06 Austria
Słowenia
Enduro World Series #2
Enduro World Series-E #2
Petzen / Jamnicastrona www
24-25.06 Wlk. BrytaniaBEMBA National Enduro Series #3Grogley Woodsstrona www
24-26.06 FrancjaMountain of HellLes Deux Alpesstrona www
25-26.06 PolskaHard Downhill League #2
National Downhill League #3
Koninki, Tobołówstrona www
25-26.06 WłochyEnduro World Series #3Val di Fassa, Canazeistrona www
25.06 PolskaMistrzostwa Polski 4XSzczawno Zdrójstrona www
1-3.07 NorwegiaiXS Puchar Europy DH #4Vossstrona www
1-3.07 CzechyPuchar Czech Enduro #3Zadovstrona www
2-3.07 FrancjaEnduro World Series-E #3Valbergstrona www
2-3.07 PolskaPuchar Polski BMX Racing #4
Puchar Polski BMX Racing #5
Mistrzostwa Polski BMX Racing - start wspólny
Nowa Sólstrona www
3.07 SłowacjaPuchar Słowacji DH #2Mýto pod Ďumbieromstrona www
8-10.07 SzwajcariaPuchar Świata DH #4Lenzerheidestrona www
9.07 Czechy4X ProTour #4Dobřanystrona www
9.07 WaliaWelsh Enduro Series #4Coed Llandeglastrona www
9.07 PolskaPuchar Polski DH #2 (UCI C3)Kielcestrona www
9-10.07 AustriaSpecialized RockShox Rookies Cup #3Saalbachstrona www
9-10.07 Wlk. BrytaniaBEMBA National Enduro Series #4Isle of Manstrona www
13-17.07 NiemcyTargi rowerowe EurobikeFrankfurt nad Menemstrona www
15-17.07 AndoraPuchar Świata DH #5Vallnordstrona www
16.07 Czechy4X ProTour #5Jablonec nad Nisoustrona www
16-17.07 WłochySpecialized RockShox Rookies Cup #4St. Kassianstrona www
22-24.07 NiemcyiXS Downhill Cup #4Ilmenaustrona www
22-24.07 CzechyPuchar Czech Enduro #4Kouty nad Desnoustrona www
23-24.07 SzkocjaMistrzostwa Wielkiej Brytanii DH HSBC UKGlencoestrona www
30.07 SłowacjaPuchar Słowacji DH #3
Mistrzostwa Słowacji DH
Ružomberokstrona www
29-31.07 USAPuchar Świata DH #6Snowshoe, WVstrona www
29-31.07 BułgariaiXS Downhill Cup #5Pamporovostrona www
30-31.07 PolskaPuchar Polski DH #3
Mistrzostwa Polski DH
Czarna Górastrona www
5-7.08 KanadaPuchar Świata DH #7Mont-Sainte-Annestrona www
5-7.08 NiemcyiXS Downhill Cup #6Bad Tabarzstrona www
5-15.08 KanadaCrankworx Whistler
- Enduro World Series #4
Whistlerstrona www
strona www
6.08 PolskaPuchar Polski Pumptrack #4
Mistrzostwa Polski Pumptrack
Skarżysko Kamiennastrona www
13.08 Niemcy4X ProTour #6Eisenhüttenstadtstrona www
13-14.08 USAEnduro World Series #5Burke, VTstrona www
13-14.08 WaliaHope PMBA Enduro #4
BEMBA National Enduro Series #5
Llangollenstrona www
strona www
13-14.08 WaliaHSBC UK National Downhill Series #4Caerswsstrona www
14.08 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #3Mýto pod Ďumbieromstrona www
19-21.08 AustriaSpecialized RockShox Rookies Cup #5
Międzynarodowe Mistrzostwa Świata Rookies
Serfaus-Fiss-Ladisstrona www
20-21.08 PolskaHard Downhill League #3
National Downhill League #4
Wisła, Stożekstrona www
20-21.08 USAEnduro World Series #6Sugarloaf, MEstrona www
24-28.08 FrancjaMistrzostwa Świata DHLes Getsstrona www
26-28.08 CzechyPuchar Czech Enduro #5Morávkastrona www
26-28.08 PolskaMistrzostwa Polski EnduroBielsko-Biała / Szczyrkstrona www
27.08 PolskaPuchar Polski BMX Racing #6
Mistrzostwa Polski BMX Racing - ind.
Lublinstrona www
2-4.09 WłochyPuchar Świata DH #8Val di Solestrona www
3-4.09 NiemcySpecialized RockShox Rookies Cup #6Schöneckstrona www
3-4.09 PolskaPuchar Polski BMX Racing #7
Puchar Polski Pumptrack #5
Nowa Sólstrona www
4.09 WaliaWelsh Enduro Series #5Llanfyllinstrona www
9-11.09 PolskaJoy Ride DaysSzczyrkstrona www
9-11.09 WłochyiXS Puchar Europy DH #5Pilastrona www
9-11.09 CzechyPuchar Czech Enduro #6Špičákstrona www
10.09 PolskaPuchar Polski Pumptrack #6Szprotawastrona www
11.09 SłowacjaPuchar Słowacji DH #4Kubínska hoľastrona www
11.09 Wlk. BrytaniaHope PMBA Enduro #5Kirroughtreestrona www
16-18.09 AustriaContinental Bike FestivalSaalfelden Leogangstrona www
16-18.09 NiemcyiXS Downhill Cup #7Bad Wildbadstrona www
17-18.09 PolskaLocal Series of Downhill #2 - Air DH
National Downhill League #5
Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żarstrona www
17-18.09 SzwajcariaEnduro World Series #7
Enduro World Series-E #4
Crans-Montanastrona www
17-18.09 WaliaHSBC UK National Downhill Series #5Revolution Bike Parkstrona www
17-18.09 SzkocjaMistrzostwa Wielkiej Brytanii BEMBA EnduroPeeblesstrona www
24-25.09 FrancjaEnduro World Series #8Loudenviellestrona www
24-25.09 PolskaPuchar Polski BMX Racing #8Dzierżoniówstrona www
25.09 WaliaWelsh Enduro Series #6Llangollenstrona www
25.09 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #4Ružomberokstrona www
1-2.10 PolskaLocal Series of Downhill #3
National Downhill League #6
Szczawnica, Palenicastrona www
1-2.10 WłochyPuchar Narodów Enduro World Series
Enduro World Series-E #5
Finale Ligurestrona www
16.10 SłowacjaPuchar Słowacji Enduro #5Bratysławastrona www

* – terminy niepotwierdzone
Kontakt w sprawie kalendarza zawodów: tomasz@43ride.com