Prawie 2700 m2 – taką powierzchnię będzie miał sklep stacjonarny największego rowerowego sprzedawcy internetowego w Polsce. Sklep CentrumRowerowe.pl będzie mieścił się w Centrum Handlowym Okęcie Park w Warszawie, a jego otwarcie planowane jest na pierwszy weekend kwietnia 2023 roku!

Wizualizacja sklepu.

Na tej olbrzymiej powierzchni coś dla siebie znajdą zarówno kolarze szosowi, riderzy enduro, miejscy i weekendowi rowerzyści, jak i fani rowerowych wypraw w nieznane. Projektanci zmieścili pod dachem najszerszy stacjonarnie dostępny wybór rowerów, ubrań, części oraz akcesoriów rowerowych.

Nie tworzymy tutaj kolejnego tradycyjnego sklepu rowerowego. Planując tę imponującą przestrzeń, zależało nam na stworzeniu miejsca wyjątkowego. Klient nie tylko będzie miał możliwość wybrania spośród najszerszej oferty dostępnej stacjonarnie – a mówimy tutaj o ponad 700 modelach rowerów dostępnych od ręki – ale również zapoznania się̨ z ofertą naszego sklepu internetowego, dzięki specjalnej, interaktywnej strefie ecommerce. A to dopiero początek!

Jacek Zieziulewicz, dyrektor handlowy Dadelo S.A., właściciela marki CentrumRowerowe.pl
Wizualizacja strefy Click & Collect.

Sercem sklepu jest strefa rowerowa. Na miejscu klienci znajdą modele z każdej kategorii, z bardzo szeroką ofertą rowerów elektrycznych. A przed zakupem, będą mogli przetestować rower na poprowadzonej wewnątrz sklepu ścieżce rowerowej. Lista marek, które trafią do sprzedaży jest bardzo szeroka. Będą to brandy znane przez pasjonatów, jak i osoby jeżdżące rekreacyjnie, m.in.:, Orbea, Haibike, Woom, Superior, BH, Ghost, NS Bikes, Rondo, Winora, Kross, Creme, Kellys, Rock Machine, Ecobike, Ridley, Romet. Wyeksponowane zostaną również marki własne Dadelo S.A. – Unity oraz Oxfeld.

W sklepie CentrumRowerowe.pl znajdą się części, akcesoria oraz najszerszy wybór odzieży kolarskiej w Polsce. Całość asortymentu będzie dostępna dla klienta na wyciagnięcie ręki. Dadelo S.A. otwierając sklep, wciela w życie strategię omnichannel, w której kanały sprzedaży internetowej i stacjonarnej uzupełniają się.

Wizualizacja stanowiska do bike fittingu.

Klienci mogą być pewni, że za swoje zakupy zapłacą tyle samo w internecie, co w naszym warszawskim sklepie. Projektując sklep, zdecydowaliśmy się na rozwiązania technologiczne umożliwiające synchronizację ofert w obu kanałach sprzedaży. Chcemy zapewnić klientom najlepsze i najbardziej transparentne doświadczenie zakupowe. Coś, czego nie doświadczyli jeszcze na polskim podwórku.

Ryszard Zawieruszyński, prezes zarządu Dadelo S.A.

Nie zabrakło dedykowanej przestrzeni na świetnie wyposażony serwis i studio do bike fittingu.

Oficjalne otwarcie sklepu CentrumRowerowe.pl planowane jest na 1 kwietnia 2023 roku w Centrum Handlowym Okęcie Park, Aleja Krakowska 61 w Warszawie.