32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku 28-go stycznia. W tym roku pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc u pacjentów, a redakcja 43RIDE dokłada do zbiórki swoją małą cegiełkę.

Na portalu allegro wystawiliśmy naszą aukcję specjalną, gdzie do wylicytowania jest unikalna koszulka oraz czapka z ubiegłorocznych zawodów Red Bull Roof Ride, które odbyły się w Katowicach. Podczas zawodów ponownie na najwyższym stopniu podium stanął Dawid Godziek, który w pokonanym polu zostawił Jake’a Atkinsona oraz Chance’a Moore’a.

Zdjęcie: Bartek Woliński

> > > WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI! < < <

Okazjonalna koszulka została podpisana przez najlepszych zawodników slopestyle na świecie, którzy mieli okazję brać udział w zawodach. Wśród nich znajdziecie autografy m.in. takich zawodników jak Szymon i Dawid Godziek, Jake Atkinson, Chance Moore, Lukas Skiöld, Alex Alanko, Diego Caverzasi . O autografy poprosiliśmy także ekipę komentatorską, czyli legendarnego Roba Warnera, Matta Jonesa oraz Caroline Buchanan.

Zdjęcie: Bartek Woliński

To wszystko sprawia, że wystawiona przez nas koszulka jest wyjątkowa i może być wspaniałą pamiątką z zawodów, ale jest także pięknym symbolem wsparcia szczytnej akcji jaką od wielu, wielu lat, jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!

Aukcja startuje w sobotę, 20-go stycznia 2024, o godzinie 12.00. Potrwa tylko 7 dni (do soboty 27.01 g.12.00), więc im szybciej złożycie swoją ofertę, tym lepiej!

> > > WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI! < < <