Wczorajszego dnia w sieci pojawiła się bardzo elektryzująca wiadomość! Bartek „Szczęki” Krzystoń podzielił się dobrymi nowinami i tym samym na mapie polskich Bike Parków będziemy mogli zaznaczyć nowe miejsce. Boost Bike Park, bo taką nazwę nosi nowy projekt Bartka, będzie zlokalizowany w podkrakowskich Michałowicach.

Od zawsze moim ogromnym marzeniem było mieć do dyspozycji las i robić w nim trasy. No i stało się! Razem z Filipem Bińczyckim założyliśmy fundację Boost Bikepark i dostaliśmy pozwolenie na budowę Bike Parku w lesie przy boisku Michałowianki. Dziękujemy wójtowi gminy Antoniemu Rumianowi za zaufanie. Tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy budowę tras rowerowych w Michałowicach.

Już w lipcu będziemy mogli zaprosić Was na trasy i tym samym będzie to najbliżej usytuowany Krakowa Bike Park.

Żeby to wszystko się udało i było jak najlepiej zrobione, potrzebujemy Waszej pomocy, w zamian odwdzięczymy się wejściówkami i innymi dobrociami!

Bartek Krzysztoń

> > Zrzutka na budowę Boost Bike Park < <

Otwarcie Boost Bike Park zaplanowane jest na lipiec 2023, a do tego czasu powinny być ukończone cztery trasy (Amator, Dirt, Bullet, Bollywood). W kolejnym jesiennym etapie wybudowane mają zostać kolejne linie (DH, Big Air, Enduro).