To już oficjalne! Po zdominowaniu sezonu 2023 w Pucharze Świata DH, ekipa YT MOB ponownie wita w swoich szeregach jedną z najszybszych zawodniczek na świecie. Gdy w 2013 roku Vali podpisała w wieku 13 lat swój pierwszy kontrakt z YT Industries, to w trakcie sześciu lat współpracy zdobyła dwa tytuły Mistrzyni Świata DH w kategorii Juniorek, a także wygrała klasyfikację generalną. W nadchodzącym sezonie będzie jeździć w jednej ekipie z byłym Mistrzem Świata DH Juniorów Oisinem O’Callaghanem oraz Sian A’Hern.

YouTube player

Vali Höll, Oisin O’Callaghan, Sian A’Hern – ten zespół nie potrzebuje dodatkowego przedstawienia, ponieważ są to już dobrze znane nazwiska w świecie rowerowego zjazdu. Cały zespół będzie się ścigać na rowerach YT TUES, Vali wybrała zawieszenie RockShoxa, a Oisin i Sian pozostaną przy produktach Foxa.

Vali Höll

To niesamowita sprawa wrócić do rodziny. W YT czuję się jak w domu i kolejne kilka lat zapowiadają się bardzo ekscytująco. Tues to rower, z którym znam się doskonale, uczyłam się na nim i mam wspaniałe wspomnienia, a teraz będziemy mieli kilka nowości. Mogłam zostać w swojej strefie komfortu i robić to co robiłam, ale wydaje mi się, że jestem w takim wieku, gdy mogę spróbować czegoś nowego i zrobić kolejny krok w karierze.

Vali Höll
Vali Höll

Powroty zawodników są bardzo rzadkie, ponieważ rzadko kiedy decydują się na powrót do poprzedniej marki. Powrót Vali wiele dla nas znaczy, bo już napisaliśmy kawałek historii razem, a teraz będziemy to kontynuuować!

Markus Flossmann, założyciel i CVO YT Industries
Oisin O’Callaghan

To będzie mój piąty sezon z YT MOB i w tym roku będę chciał powalczyć o coś więcej niż jedno zwycięstwo. Z Vali w zespole będzie z całą pewnością łatwiej o motywację.

Oisin O’Callaghan
Sian A’Hern

Jestem bardzo podekscytowana faktem, że Vali będzie z nami w zespole. Czuję, że będę mogła dużo się od niej nauczyć, a kolejna dziewczyna w zespole to zawsze duży plus. Po cichu liczę na to, że będziemy dzielić podium w tym sezonie.

Sian A’Hern
Zespół YT MOB

Ekipa YT MOB swoje przygotowania do nadchodzącego sezonu właśnie rozpoczyna w Australii, a w maju wystartuje w pierwszym Pucharze Świata DH w Fort William w Szkocji. Śledźcie kanały YT MOB na YouTube i Instagramie, aby być na bieżąco!