GraVity Card – jedna karta do europejskich Bike Parków

Pierwszy śnieg pokrył alpejskie stoki, święta są tuż za rogiem, a sezon rowerowy 2019 wciąż nie chce odejść w zapomnienie. Patrząc wstecz na świetne wspomnienia aż chce się rozpocząć planowanie nowych wojaży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolarzy górskich rozpoczęliśmy sprzedaż karty GraVity Card na sezon 2020, którą można już nabyć przez internet – idealny prezent na gwiazdkę dla każdego fana MTB! Dzięki karcie uzyskujemy dostęp do 21 Bike Parków, a co za tym idzie setek kilometrów tras w sześciu krajach Europy.

W 2019 roku do listy dołączyły Bike Parki Willingen oraz Petzen, które znane są ze swoich świetnych tras i były mocno oblegane w trakcie mijającego roku. Cały sezon był zresztą napakowany różnymi imprezami oraz długimi dniami na trasach.

2019 rok był bardzo udany dla Bike Parków korzystających z GraVity Card. Lista ciągle się powiększa, a europejscy rowerzyści uzyskują dostęp do coraz nowych ścieżek, w tym m.in. enduro. Mamy nadzieje, że wciąż będziemy się dynamicznie rozwijać i powiększać grono naszych partnerów.

– Philipp Kettner, Dyrektor ds. Marketingu GraVity Card

Rowerowe wyprawy będą trwały w 2020 roku, a rodzina GraVity Card ciągle się rozrasta. W kolejnym sezonie do naszego grona dołączają austriacki Bike Park Bad Kleinkirchheim oraz słoweński Bikepark Pohorje w Mariborze. Z listy wypadł za to Bikepark Wagrain koło Salzburga, ale wróci w 2021 roku – w najbliższym sezonie prowadzona tam będzie gruntowna przebudowa.

Ekipa wyciągu Bad Kleinkirchheimer bardzo się cieszy z możliwości dołączenia do partnerów GraVity Card. Posiadacze karty będą mogli skorzystać z najdłuższego flow traila w Europie, który obecnie mierzy aż 15 kilometrów! W całym regionie posiadamy natomiast ponad 700 kilometrów legalnych tras rowerowych i nie ma znaczenia czy jeździsz downhill, enduro czy cross-country, czy jesteś początkujący czy zaawansowany – z całą pewnością w górach Karyntii znajdziecie coś dla siebie.

– Hansjörg Pflauder, właściciel wyciągu Bad Kleinkirchheimer

Kupujesz raz, jeździsz bez końca. Karta GraVity Card będzie ważna w sezonie 2020 od 4-go kwietnia, aż do 8-go listopad i oferować będzie nielimitowany dostęp do wszystkich Bike Parków. Cena karty to 499€ dla dorosłych, 375€ dla młodzieży i 235€ dla dzieci. Ilość i różnorodność dostępnych tras sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – od podnoszących poziom adrenaliny tras zjazdowych, po freeride’owe linie wymagające dużych umiejętności technicznych, aż po luźne i spokojne flow traile czy trasy dla kompletnych nowicjuszy. Oprócz dostępu do tras karta GraVity Card upoważnia do wstępu na imprezy organizowane przez naszych partnerów. Dla przykładu w Mariborze odbędzie się Puchar Świata DH, a w Leogangu będą miały miejsce Mistrzostwa Świata DH.

Także jeśli jeszcze nie złapało Was zimowe zamulanie przed TV, złapcie gorącą czekoladę i usiądźcie wygodnie w fotelu planując swoje wojaże po środkowej Europie w 2020 roku!

Bike Parki honorujące kartę GraVity Card w sezonie 2020:   

Więcej informacji można znaleźć na stronach: gravity-card.comfacebook.com/gravitycard oraz instagram.com/gravity_card.