1-go marca wystartowała nowa promocja marki Shimano. Akcja „Shimano SPD. Takie buty!” skierowana jest do rowerzystów, którzy kupili buty Shimano. Także jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na obuwie na nowy sezon, to warto rozważyć ofertę japońskiego producenta?

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie shimano-buty.pl

Nagrody

Główną nagrodą w akcji jest voucher na 5000zł, który można wykorzystać na dowolny rower w sklepie internetowym marki KROSS. Drugie miejsce premiowane jest parą pedałów Shimano SPD PD-M8100 (Deore XT), a za trzecie można zgarnąć pedały Shimano SPD PD-M540.

Jak wziąć udział?

  1. Kup dowolne buty Shimano i zachowaj paragon
  2. Zrób jak najciekawsze zdjęcie swoim butom, udostępnij je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #butyshimano
  3. Wyślij swoje zgłoszenie przez stronę www – shimano-buty.pl/wez-udzial

Nasze propozycje

W sezonie 2020 do naszej redakcji trafiło kilka par butów Shimano, więc możecie spodziewać się pełnych informacji na ich temat. W naszych tegorocznych testach wezmą udział modele:

Shimano MW7

Buty Shimano MW7.

Każdy kto lubi jeździć na rowerze w okresie jesienno-zimowym wie, że najtrudniej zapewnić komfort stopom. Wiele alternatyw sprawdza się do pewnego momentu… Najlepszym rozwiązaniem jest jednak specjalnie zaprojektowany but na takie właśnie trudne i zmienne warunki atmosferyczne. Wodoodporny, z izolacją termiczną, but Shimano MW7 jest idealnym kandydatem do wielogodzinnej jazdy w te ciemne, zimne i mokre dni.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

Shimano MW7: prezentacja / podsumowanie testu

Shimano GR9 (SH-GR901)

Buty Shimano GR9 (SH-GR901).

Buty Shimano GR9 to najwyższy model obuwia przeznaczonego do grawitacji i użytku z pedałami platformowymi. Wyróżniają się systemem szybkiego sznurowania oraz podeszwą opracowaną we współpracy z koncernem Michelin.

– Tomasz Profic, 43RIDE

Buty Shimano GR9: prezentacja

Shimano AM7 (SH-AM702)

Buty Shimano AM7 to wszechstronne obuwie do enduro/downhill, które przystosowane jest do użytkowania z pedałami SPD. Ten model dopiero dotarł do naszej redakcji, więc pierwszej prezentacji możecie spodziewać się w najbliższym czasie.

Shimano ME4 (SH-ME400)

Model ME4 to wyczynowe obuwie do jazdy terenowej po zróżnicowanych szlakach. Lekkie i wygodne w noszeniu, z asymetrycznym zapięciem na trzy paski. Te buty również niedawno do nas dotarły, prezentacja wkrótce!

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie shimano-buty.pl

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube