Pokonując kolejne profilowane zakręty na leśnej ścieżce łatwo zapomnieć się w pędzie w dół po szlaku. Jednak rzadko która trasa powstała naturalnie. Zwykle każdy metr kwadratowy został starannie przekopany i uformowany za pomocą łopaty, grabi i siekiery. Kobiety i mężczyźni, którzy poświęcili swój czas, abyśmy my mogli cieszyć się jazdą, to cisi bohaterowie naszego ukochanego sportu.

Make Your Mark

Make Your Mark to nowa seria video od Shimano, która przybliża nam postacie zasłużone dla kolarstwa górskiego oraz wspierane przez japońskiego producenta. Do sieci trafił niedawno pierwszy odcinek, w którym występuje Tracy Moseley.

Poprzednie odcinki serii:

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube