Wczorajszy dzień dziecka przyniósł bardzo ciekawą produkcję z serii Make Your Mark tworzonej przez markę Shimano. W najnowszym odcinku poprowadzi nas legenda freeride’u Cam McCaul, który wraz miejscowymi dzieciakami pokaże Wam, że nikt nie jest zbyt młody, aby odcisnąć swój ślad w kolarstwie górskim.

Ślady jakie odciskasz w dzieciństwie często definiują Cię w dorosłym życiu. Z kolei ślady, jakie pozostawiasz jako dorosły, mają moc inspirowania innych dzieciaków. I tak to się toczy, cały czas od nowa.

– Shimano MTB Polska

Poprzednie odcinki serii:

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube