Ostatni odcinek pierwszego sezonu serii filmowej „How We Roll” pokazuje jaką transformację przeszła Tahnee Seagrave oraz cały zespół FMD Racing. Tym razem scenariusz skupia się na obecnym stanie zdrowia Tahnee oraz czego się nauczyła, gdy wstrząśnienie mózgu zaburzyło jej cały miniony sezon startów w Pucharze Świata DH.

FMD Racing

Oprócz tego w finałowym odcinku możemy zobaczyć czego Kaos Seagrave, Phoebe Gale i Dennis Luffman, nauczyli się podczas najtrudniejszego sezonu w ich karierach. O ile był to trudny rok dla samego zespołu, to mimo wszystko ekipa dobrze się bawiła podczas podróżowania i ścigania się na całym świecie.

YouTube player

Przypominamy też, że od premiery piątego odcinka marka Canyon ma też dla Was konkurs. Pierwszego marca 2023, wszystkie osoby, które do tego czasu zasubskrybują kanał YouTube marki Canyon oraz zostawią komentarz pod jakimkolwiek odcinkiem serii „How We Roll”, wezmą udział w losowaniu wyjątkowego roweru Canyon Spectral 29 CF 7 (roz.M) w unikalnym customowym malowaniu. Ilość zgłoszeń jest ograniczona do jednego na osobę, a szczegóły akcji znajdziecie w tym miejscu.

Obejrzyj poprzednie odcinki: