National Downhill League 2022

National Downhill League to klasyfikacja generalna łącząca niezależne cykle polskich zawodów downhillowych. Zawodnik, który we wszystkich edycjach wliczanych do Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2022 uzyska największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą w swojej kategorii.

Wyniki zawodów:

  1. runda – Hard Downhill League #1 – 23-24.04 – Szczawnica, Palenica
  2. runda – Downhill City Tour #1 – 30.04-3.05 – Ustroń
  3. runda – Local Series of Downhill #1 – 11-12.06 – Zawoja, Mosorny Groń
  4. runda – Downhill City Tour #2 – 18-19.06 – Krynica-Zdrój
  5. runda – Hard Downhill League #2 – 25-26.06 – Koninki, Tobołów
  6. runda – Hard Downhill League #3 – 20-21.08 – Wisła, Stożek /zawody odwołane
  7. runda – Local Series of Downhill #2 – 17-18.09 – Międzybrodzie Żywieckie, Żar
  8. runda – Local Series of Downhill #3 – 1-2.10 – Szczawnica, Palenica

Klasyfikacja generalna National Downhill League:

Hardtail

Nazwisko i ImięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Mikołajczyk Patryk Szczawa3002402403003001801560
2Matuszny MarcinWęgierska GórkaHIGH FIVE CREW2002002002002403001340
3Wąsowicz KrzysztofKraków24030030024018001260
4Zajt MateuszŁazy18001600200200740
5Wołoszyn MichałKietrzHadziaje Racing Team016014500240545
6Stefański DominikSiemianowice Śląskie0013600150286
7Mikołajczyk BartłomiejSzczawaForest Riders00018000180
8Fujak FilipSkawicaUKS Zawojak00180000180
9Kuczera SamuelBrenna01800000180
10Zielski WojciechGliwice00000160160
11Kuczaj MateuszGaboń00016000160
12Muszyński KrzysztofIwonicz00015000150
13Kot SzymonZawoja00150000150
14Marcinków JakubKietrzHadziaje Racing Team01500000150
15Lis SzymonWola Radziszowska00140000140
16Ryżka KrystianMiędzybrodzie Żywieckie0000011

Kobiety

Nazwisko i ImięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Horabik MagdaMyślenice003000300150750
2Gaszczyk MonikaLędziny020002000160560
3Nowak MonikaOświęcim00000300300
4Nocoń MagdalenaKrakówKrakowska Szkoła Enduro00030000300
5Zielińska OliwiaSkrzydlnaAntidote Gravity Revolt03000000300
6Powroźnik KlaudiaBrzezinkaPascuello Team00000240240
7Stańczak Agata00002400240
8Madyda MałgorzataKrakówKrakowska Szkoła Enduro00024000240
9Dudek AmeliaRzeszów02400000240
10Goc KarolinaZabrze00000200200
11Darska KatarzynaZawiercieGrupa Jura'PL00000180180
12Jaszczak SylwiaAlmereCatch The Flow Racing1000001

Junior

Nazwisko i ImięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Sidło KacperBielsko-BiałaHIGH FIVE CREW1281601803002003001268
2Kozioł KrystianTarnowiecHell Riders Tarnów16014502003002401045
3Bartoszek DominikBielsko-Biała01802400240160820
4Juroszek DawidCieszyn721501602400180802
5Dziedzic JakubMilówkaKarton132100132150132128774
6Kawula JanKoszyce WielkieHell Riders Tarnów78108120180140140766
7Krawczyk MateuszRacibórz01201500180120570
8Żywczak MikołajToruń11601401600145561
9Pająk JanBielsko-BiałaABC Arek Bike Center2403000000540
10Matuszczak KacperKozyTHE NORTH180000128200508
11Surowczyk KamilLipnica Wielka104013601160356
12Krywult IgorBielsko-BiałaTrek Bielsko Racing1502000000350
13Malasiewicz DawidRadomsko84012401360344
14Gawronek MikołajNieporaz0000160150310
15Kokolus MichałCieszynCyklo Havirov00300000300
16Gawlak KacperZakopaneAntidote racing30000000300
17Wolak PatrykWieliczkaBgc.Spot1360145010282
18Smoter KonradJordanów0012801500278
19Bułka HubertRajcza0000112132244
20Siuda AdamWarszawa02400000240
21Karczyński WojciechTarnowiecHell Riders Tarnów172960068237
22Gruszka NikodemWilkowice008208464230
23Wolczko MichałMaków PodhalańskiUKS Zawojak0010800100208
24Ciombor AdrianOdporyszów000132070202
25Śliwka MikołajUstrońArekBikeCenter20010000201
26Kawulak Dominik00200000200
27Wilczek GrzegorzRacibórz084000112196
28Moczała BłażejChybie108880000196
29Król AdrianJabłonkaBaLLin001000080180
30Poprawa SzymonGryfów Śląski740001000174
31Lewicki MiłoszBielsko-Biała00860086172
32Wąsowicz SzymonJaworzno00880078166
33Urbaniak KonradOchotnica DolnaTheOchRiders76000880164
34Chrapla WojciechBrzeszcze00740820156
35Greczek SebastianKrośnica68000860154
36Brzoza SzymonZakopane00800072152
37Szpilski BartekRacibórz08200067149
38Włodarczyk KonradLimanowaGravity Revolt00001450145
39Bugiel DawidJedlicze00014500145
40Ogorzałek JakubStary Sącz14500000145
41Komorowski MaciejToruń10014000141
42Kolmasiak OliwierCzęstochowaJT TEAM01400000140
43Szewczuk JurekSłupskThe North14000000140
44Bielawski AlanZgierz11360000137
45Iwaszko JakubŚroda Śląska00000136136
46Wąchała KarolSzczawa00013600136
47Miksa FilipŁódźThunderracingteam01320000132
48Przybyłowicz SzymonŁódźThunderracingteam01280000128
49Halbiniak AleksanderCzęstochowa00000124124
50Kozieł FabianŁopuszna00001240124
51Pierchała TomaszRybnik01240000124
52Ogar SzymonPorąbka Uszewskamela na gianta12400000124
53Wojciuch IgorWęgierska Górka00001200120
54Zmarlicki BrunoKraków12000000120
55Koziołek MaksJasienica00000116116
56Błażowski TomaszWadowice00116000116
57Woś WiktorOstrów WielkopolskiHappy&Rich Bike Racing Team01160000116
58Kusiak Bartosz00112000112
59Kolmasiak DawidCzęstochowaJT TEAM01120000112
60Zembrzuski SzymonOlsztynBikeTek11200000112
61Mrozik KacperKielce00000108108
62Białek Jan00001080108
63Tomczyk MaciejKielce00000104104
64Wójczak Adam00001040104
65Pańczyk Robert00104000104
66Czarnik KosmaTrzebnica01040000104
67Smulik KacperTrzebnica10000000100
68Gawłowski Alex000009696
69Jeziorny SewerynUbocze000096096
70Kapłon PiotrRacibórz096000096
71Chełmiński Mikołaj960000096
72Pawlus PawełMilówka000009393
73Hornik JakubBielsko-Biała000093093
74Trąpczyński Mikołaj009300093
75Czarnik NikodemTrzebnica093000093
76Lenart MateuszWrocław930000093
77Kozak TomaszŁękiStromo Bike School Michał Śliw000009090
78Lipowski AntoniIława000090090
79Dziedzic KamilMilówka009000090
80Kacprzak PiotrStarowa GóraThunderracingteam090000090
81Mikrut KacperTarnowiecHell Riders Tarnów900000090
82Perczak AdamStudzienice000008888
83Bandurowski BartłomiejPrudnikRema Sport Team880000088
84Piskuła PawełKłobuck086000086
85Jaworski KacperTrzebieszowiceRema Sport Team860000086
86Zelech BartoszJaworznoJdkzrides000008484
87Gawenda DominikRuda Śląska008400084
88Kopeć MarcinMińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa000008282
89Chełmiński Mateusz820000082
90Grzegorzek FranciszekTymowa000080080
91Górecki MateuszWadowiceTeam skunks080000080
92Dolański Miłosz800000080
93Mayer Filip007800078
94Kaczmarczyk NatanBielsko-Biała078000078
95Janik JakubMilówka000007676
96Dąbrowski AdrianPiątkowisko007600076
97Jałowiecki MaciekUstroń076000076
98Swety SebastianWęgierska Górka000007474
99Kwiatkowski KamilLanckorona074000074
100Topór Patryk007200072
101Bajor FilipKłobuck070000070
102Cernauskas JonasVilniusPapartis Crew Racing700000070
103Hoppe MichałWarszawa000006969
104Maciej JakubRadlin069000069
105Filipczyk MateuszNowe Chechło690000069
106Skiba MarcinChybie068000068
107Boczek JerzyKrynica670000067
108Job Leon000006666
109Potempa JakubTarnowskie Góry660000066
110Kubaj DominikMyszków000006565
111Hajduk DawidMyśleniceStromo0000011
112Wojda MateuszPrzyłęk0100001
113Firmovas IljaVilniusLTU1000001
113Zagórski JakubBydgoszcz1000001
113Baran JakubWieliczkaBgc spot1000001
113Robak OliwierPaczków1000001
113Bąk FilipBielsko-Biała1000001
113Dudek BartoszRadzionków1000001

Full

Nazwisko i ImięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Podgórski SebastianTylmanowaGravity Revolt30003003003001801380
2Adamczyk WojciechGodziszkaHIGH FIVE CREW1321502402402403001302
3Krajcarz ŁukaszŻywiecHIGH FIVE CREW124136132200150200942
4Ligocki MichałCzęstochowaHoly Crew104120140136140140780
5Hubczyk DawidUstroń116116160140120108760
6Olszewski BartlomiejZawiercie9688112128128132684
7Białek KonradBielsko-Biała014018002000520
8Turek PatrykTylmanowaGravity Revolt12001241241240492
9Olszewski ArturŻywiec19000136240467
10Ranosz WojciechSłopniceGravity Revolt2402000000440
11Kędzierski BartekCzęstochowa0741161121160418
12Toboła AdrianPorąbka UszewskaGravity Revolt1801800000360
13Bukowiec MarcinSkawinaGravity Revolt1450001800325
14Łukasik SławomirWieliczka03000000300
15Gaszczyk GrzegorzLędzinyFlying.Pigs17801160100295
16Deja PiotrSkawica0015001320282
17Gaik PiotrSłopniceGravity Revolt1281450000273
18Wojtas ŁukaszBielsko-Biała0104015000254
19Małaszkiewicz JacekKrakówKrakowska Szkoła Enduro0112013200244
20Konstanty DamianNowy SączAntidote Gravity Revolt02400000240
21Starus ŁukaszŁódźRockets Crew881320000220
22Madzia MateuszBrenna1121080000220
23Kurzeja MariuszStary Sącz860128000214
24Kwaśny PatrykBielsko-BiałaTrek Bielsko Racing20010000201
25Ścieszka AdrianŻywiec00200000200
26Listek MichałGliwice00960090186
27Włoch DarekSułkowice01018000181
28Polaczek GrzegorzOpoleSLOW MOTION OPOLE00900072162
29Zieliński GrzegorzBielsko-Biała10000160161
30Rajda MateuszSzczyrkGiant EnduroTrails Academy00001600160
31Kunrad KamilUstroń00016000160
32Bojda MaciejStrzelinHIGH FIVE CREW01600000160
33Krukauskas KarolisKaunasLTU16000000160
34Bąk GrzegorzGorzów Wielkopolski06900088157
35Śpiewok MichałŻory00000150150
36Skiba KarolŻoryHR Racing15000000150
37Wojciechowski AdrianCzęstochowaHoly Crew00000145145
38Pasierbek DamianRadziszów00001450145
39Urbaniak TomaszKraków00014500145
40Gruczyński Tomasz00145000145
41Zamojski KonradLądek ZdrójRema14000000140
42Duraj Mateusz00000136136
43Foks Wojciech00136000136
44Porochniak KonradKrakówBiker House13600000136
45Zawadzki MarcinZalesie GórneHarpagan00000128128
46Tarkowski MichałŁódźFreakyrippers01280000128
47Zygmunt PiotrCzechowice-Dziedzice10000124125
48Bojarski RafałBielsko-Biała01240000124
49Gołka BartoszRacibórz00000120120
50Kurzok KorneliuszUstroń00012000120
51Góra PatrykKrzyżowaTysiak Racing00120000120
52Trela PawelWarszawa00000116116
53Kociolek LukaszCzęstochowaSlow life00000112112
54Tanałowski PatrykŁódź3 Kominy00001120112
55Ogorzały KacperPrzysietnica00010800108
56Anczakowski MichałGliwice00108000108
57Rzeźnik BartłomiejStraszydlePan Rower&Decathlon Rzeszów10800000108
58Brynkus PiotrWarszawaSpica Solutions10104000105
59Sado KarolZory00000104104
60Bieryt PatrykGaboń00010400104
61Nowobilski Karol00100000100
62Klimczuk RafałWarszawa01000000100
63Ivanov DenisVilniusDownhill Team Lithuania10000000100
64Zubkowicz MaciejWarszawaHarpagan Warsaw Crew000009696
65Wasilewski MiłoszŁódźFreakyrippers096000096
66Zgryźniak BartłomiejBielsko BiałaSLOW MOTION OPOLE000009393
67Drzazga SzczepanBochnia009300093
68Cecot RafałKielce093000093
69Rzeszótko MiłoszGodziszka930000093
70Koc BartoszRumiaNorth Side Crew900000090
71Kapinos JakubOpoleSLOW MOTION OPOLE000008686
72Kaliciński JakubNiemodlin086000086
73Białek Jan000008484
74Wesołowski RobertŁódź084000084
75Skowroński SzymonAlmereHouse of MtB/Rocday Racing840000084
76Borkowski AleksanderWarszawaHarpagan Warsaw Crew000008282
77Grzelewski PatrykŁask082000082
78Stoma Roman820000082
79Darzycki PiotrRacibórz000008080
80Chmielarz StanisławJejkowice080000080
81Usarek EmilGdańskThe North800000080
82Wiącek PiotrGrodzisk MazowieckiHarpagan Warsaw Crew000007878
83Sviderskis RokasKaunasDownhill Team Lithuania780000078
84Sierzant ŁukaszMikołów000007676
85Mendrek JerzyUstroń076000076
86Kossewski Rafał000007474
87Kot KonradKalwaria Zebrzydowska072000072
88Kozłowski AntoniGogolinSlow Motion Opole070000070
89Farana GrzegorzSkoczów068010069
90Nowakowski MateuszKietrzHadziaje Racing Team067000067
91Surowiecki MaciejRybnikBlackBikeFly066000066
92Łacyk KacperKozłówkiHadziaje Racing Team065000065
93Fac DanielJastrzębie-Zdrój064000064
94Masarski KamilCieszynChachart063000063
95Stacherczak KamilRadlinBBF062000062
96Wolodkiewicz GrzegorzMilówkaGrzech Crew1010114
97Orłowski JarekStary sacz0000011
97Kwaśniak TomaszWarszawaHarpaganwarsawcrew0000011
99Dobrowolski PiotrŁódź0000101
100Nguyen AdrianCzęstochowa0010001
100Pysz JakubBielsko-BiałaFOR EVENT0010001
102Drozd WojciechSosnowiec0100001
102Greń HubertBrenna0100001
102Stránský VítězslavJablonné nad OrlicíUFO-RIDE.CZ0100001
102Cienciała JacekUstroń0100001
106Pečiukaitis TomasVilniusLTU1000001
106Jasiński Mateusz1000001
106Dudas SteponasVilniusLTU1000001
106Biernacki OskarToruńFMD Skarpa Toruń1000001
106Płusa TomaszKraków1000001
106Głód RadosławMiędzybrodzie Żywieckie1000001

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrywa zawodnik, który zdobył większą ilość punktów podczas ostatniej edycji zawodów wliczających się do klasyfikacji. Punkty naliczane będą po każdej edycji na podstawie Tabeli Punktów Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2022 zamieszczonej w regulaminie zawodów.