National Downhill League 2022

National Downhill League to klasyfikacja generalna łącząca niezależne cykle polskich zawodów downhillowych. Zawodnik, który we wszystkich edycjach wliczanych do Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2022 uzyska największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą w swojej kategorii.

Wyniki zawodów:

  1. runda – Hard Downhill League #1 – 23-24.04 – Szczawnica, Palenica
  2. runda – Downhill City Tour #1 – 30.04-3.05 – Ustroń
  3. runda – Local Series of Downhill #1 – 11-12.06 – Zawoja, Mosorny Groń
  4. runda – Downhill City Tour #2 – 18-19.06 – Krynica-Zdrój
  5. runda – Hard Downhill League #2 – 25-26.06 – Koninki, Tobołów
  6. runda – Hard Downhill League #3 – 20-21.08 – Wisła, Stożek
  7. runda – Local Series of Downhill #2 – 17-18.09 – Międzybrodzie Żywieckie, Żar
  8. runda – Local Series of Downhill #3 – 1-2.10 – Szczawnica, Palenica

Klasyfikacja generalna National Downhill League:

Hardtail

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Wąsowicz KrzysztofKraków240300540
2Mikołajczyk Patryk Szczawa300240540
3Matuszny MarcinWęgierska GórkaHIGH FIVE CREW200200400
4Kuczera SamuelBrenna0180180
5Zajt MateuszŁazy1800180
6Wołoszyn MichałKietrzHadziaje Racing Team0160160
7Marcinków JakubKietrzHadziaje Racing Team0150150

Kobiety

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Zielińska OliwiaSkrzydlnaAntidote Gravity Revolt0300300
2Dudek AmeliaRzeszów0240240
3Gaszczyk MonikaLędziny0200200
4Jaszczak SylwiaAlmereCatch The Flow Racing101

Junior

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Pająk JanBielsko-BiałaABC Arek Bike Center240300540
2Krywult IgorBielsko-BiałaTrek Bielsko Racing150200350
3Kozioł KrystianTarnowiecHell Riders Tarnów160145305
4Gawlak KacperZakopaneAntidote racing3000300
5Sidło KacperBielsko-Biała128160288
6Siuda AdamWarszawa0240240
7Dziedzic JakubMilówkaKarton132100232
8Juroszek DawidCieszyn72150222
9Śliwka MikołajUstrońArekBikeCenter2001201
10Moczała BłażejChybie10888196
11Kawula JanKoszyce WielkieHell Riders Tarnów78108186
12Bartoszek DominikBielsko-Biała0180180
13Matuszczak KacperKozyTHE NORTH1800180
14Ogorzałek JakubStary Sącz1450145
15Kolmasiak OliwierCzęstochowaJT TEAM0140140
16Szewczuk JurekSłupskThe North1400140
17Bielawski AlanZgierz1136137
18Wolak PatrykWieliczkaBgc.Spot1360136
19Miksa FilipŁódźThunderracingteam0132132
20Przybyłowicz SzymonŁódźThunderracingteam0128128
21Pierchała TomaszRybnik0124124
22Ogar SzymonPorąbka Uszewskamela na gianta1240124
23Krawczyk MateuszRacibórz0120120
24Zmarlicki BrunoKraków1200120
25Woś WiktorOstrów WielkopolskiHappy&Rich Bike Racing Team0116116
26Żywczak MikołajToruń1160116
27Kolmasiak DawidCzęstochowaJT TEAM0112112
28Zembrzuski SzymonOlsztynBikeTek1120112
29Czarnik KosmaTrzebnica0104104
30Surowczyk KamilLipnica Wielka1040104
31Smulik KacperTrzebnica1000100
32Kapłon PiotrRacibórz09696
33Chełmiński Mikołaj96096
34Czarnik NikodemTrzebnica09393
35Lenart MateuszWrocław93093
36Kacprzak PiotrStarowa GóraThunderracingteam09090
37Mikrut KacperTarnowiecHell Riders Tarnów90090
38Bandurowski BartłomiejPrudnikRema Sport Team88088
39Piskuła PawełKłobuck08686
40Jaworski KacperTrzebieszowiceRema Sport Team86086
41Wilczek GrzegorzRacibórz08484
42Malasiewicz DawidRadomsko84084
43Szpilski BartekRacibórz08282
44Chełmiński Mateusz82082
45Górecki MateuszWadowiceTeam skunks08080
46Dolański Miłosz80080
47Kaczmarczyk NatanBielsko-Biała07878
48Jałowiecki MaciekUstroń07676
49Urbaniak KonradOchotnica DolnaTheOchRiders76076
50Kwiatkowski KamilLanckorona07474
51Poprawa SzymonGryfów Śląski74074
52Karczyński WojciechTarnowiecHell Riders Tarnów17273
53Bajor FilipKłobuck07070
54Cernauskas JonasVilniusPapartis Crew Racing70070
55Maciej JakubRadlin06969
56Filipczyk MateuszNowe Chechło69069
57Skiba MarcinChybie06868
58Greczek SebastianKrośnica68068
59Boczek JerzyKrynica67067
60Potempa JakubTarnowskie Góry66066
61Wojda MateuszPrzyłęk011
62Firmovas IljaVilniusLTU101
62Zagórski JakubBydgoszcz101
62Baran JakubWieliczkaBgc spot101
62Komorowski MaciejToruń101
62Robak OliwierPaczków101
62Bąk FilipBielsko-Biała101
62Dudek BartoszRadzionków101

Full

Nazwisko, imięMiejscowośćKlubHDL #1DHCT #1LSD #1DHCT #2HDL #2LSD #2LSD #3Suma
1Ranosz WojciechSłopniceGravity Revolt240200440
2Toboła AdrianPorąbka UszewskaGravity Revolt180180360
3Łukasik SławomirWieliczka0300300
4Podgórski SebastianTylmanowaGravity Revolt3000300
5Adamczyk WojciechGodziszkaHIGH FIVE CREW132150282
6Gaik PiotrSłopniceGravity Revolt128145273
7Krajcarz ŁukaszŻywiecHIGH FIVE CREW124136260
8Konstanty DamianNowy SączAntidote Gravity Revolt0240240
9Hubczyk DawidUstroń116116232
10Ligocki MichałCzęstochowaHoly Crew104120224
11Starus ŁukaszŁódźRockets Crew88132220
12Madzia MateuszBrenna112108220
13Kwaśny PatrykBielsko-BiałaTrek Bielsko Racing2001201
14Olszewski BartlomiejZawiercie9688184
15Bojda MaciejStrzelinHIGH FIVE CREW0160160
16Krukauskas KarolisKaunasLTU1600160
17Skiba KarolŻoryHR Racing1500150
18Bukowiec MarcinSkawinaGravity Revolt1450145
19Białek KonradBielsko-Biała0140140
20Zamojski KonradLądek ZdrójRema1400140
21Porochniak KonradKrakówBiker House1360136
22Tarkowski MichałŁódźFreakyrippers0128128
23Bojarski RafałBielsko-Biała0124124
24Turek PatrykTylmanowaGravity Revolt1200120
25Małaszkiewicz JacekKrakówKrakowska Szkoła Enduro0112112
26Rzeźnik BartłomiejStraszydlePan Rower&Decathlon Rzeszów1080108
27Wojtas ŁukaszBielsko-Biała0104104
28Klimczuk RafałWarszawa0100100
29Ivanov DenisVilniusDownhill Team Lithuania1000100
30Wasilewski MiłoszŁódźFreakyrippers09696
31Cecot RafałKielce09393
32Rzeszótko MiłoszGodziszka93093
33Olszewski ArturŻywiec19091
34Koc BartoszRumiaNorth Side Crew90090
35Kaliciński JakubNiemodlin08686
36Kurzeja MariuszStary Sącz86086
37Wesołowski RobertŁódź08484
38Skowroński SzymonAlmereHouse of MtB/Rocday Racing84084
39Grzelewski PatrykŁask08282
40Stoma Roman82082
41Chmielarz StanisławJejkowice08080
42Usarek EmilGdańskThe North80080
43Gaszczyk GrzegorzLędziny17879
44Sviderskis RokasKaunasDownhill Team Lithuania78078
45Mendrek JerzyUstroń07676
46Kędzierski BartekCzęstochowa07474
47Kot KonradKalwaria Zebrzydowska07272
48Kozłowski AntoniGogolinSlow Motion Opole07070
49Bąk GrzegorzGorzów Wielkopolski06969
50Farana GrzegorzSkoczów06868
51Nowakowski MateuszKietrzHadziaje Racing Team06767
52Surowiecki MaciejRybnikBlackBikeFly06666
53Łacyk KacperKozłówkiHadziaje Racing Team06565
54Fac DanielJastrzębie-Zdrój06464
55Masarski KamilCieszynChachart06363
56Stacherczak KamilRadlinBBF06262
57Drozd WojciechSosnowiec011
57Greń HubertBrenna011
57Stránský VítězslavJablonné nad OrlicíUFO-RIDE.CZ011
57Cienciała JacekUstroń011
57Włoch DarekSułkowice011
62Pečiukaitis TomasVilniusLTU101
62Jasiński Mateusz101
62Dudas SteponasVilniusLTU101
62Zygmunt PiotrCzechowice-Dziedzice101
62Biernacki OskarToruńFMD Skarpa Toruń101
62Płusa TomaszKraków101
62Zieliński GrzegorzBielsko-Biała101
62Głód Radosław101
62Wolodkiewicz GrzegorzMilówkaGrzech Crew101
62Brynkus PiotrWarszawaSpica Solutions101

W przypadku tej samej ilości punktów, wygrywa zawodnik, który zdobył większą ilość punktów podczas ostatniej edycji zawodów wliczających się do klasyfikacji. Punkty naliczane będą po każdej edycji na podstawie Tabeli Punktów Klasyfikacji Generalnej National Downhill League 2022 zamieszczonej w regulaminie zawodów.