Loic Bruni to jeden z najszybszych zjazdowców na świecie oraz wielokrotny Mistrz Świata DH. Jednak, gdy w Szwajcarii spotkał Claudio Caluori’ego, stanęli do walki o jak najszybszą pomoc lokalnym mieszkańcom. W czwartym epizodzie „Take Claudio to the Limit” wybierzemy się do St. Mortiz i zobaczymy jak Claudio i Loic próbują uratować dzień podczas „Swissie Race”.

“Take Claudio to the Limit”

Claudio Caluori doskonale zna lokalne trasy szwajcarskiej Gryzonii. W serii filmowej “Take Claudio to the Limit” otrzyma pięć wyzwań na legendarnych trasach w pięciu regionach Gryzonii. Każde kolejne zadanie będzie przygotowane przez inną osobę, a wśród nich są takie osobistości jak Loic Bruni, Lukas Knopf, Annika Langvad, Steve Peat czy Morgane Such.

Claudio Caluori i Loic Bruni / zdjęcia: Filip Zuan

Pięć wyzwań przeprowadzonych zostanie w regionach Laax, Davos Klosters, Arosa Lenzerheide, Engadin i Engadin Samnaun Val Müstair. Każdy, kto chciałby zmierzyć się ze swoimi wyzwaniami, może to zrobić dzięki udziale w publicznej części projektu “Home of Trails” i tym samym może wygrać rowerowe wakacje w Gryzonii.

Więcej informacji na stronie homeoftrails.com

Zobacz wcześniejsze odcinki