Morgane Such to zawodniczka reprezentująca nową generację kolarzy górskich: jest szybka, młoda, jeździ na różnych rowerach i wie jak obchodzić się z mediami społecznościowymi. Nie można było wybrać lepszej nauczycielki dla Claudio Caluoriego, aby pokazać mu jak złożyć prawdziwy instagramowy edit. W piątym i zarazem finałowym odcinku „Take Claudio to the Limit” Morgane i Claudio odwiedzą Scoul w regionie Engadin Samnaun Val Müstair, gdzie wykonają misję związaną ze zdobyciem większej ilości fanów w swoich mediach społecznościowych.

“Take Claudio to the Limit”

Claudio Caluori doskonale zna lokalne trasy szwajcarskiej Gryzonii. W serii filmowej “Take Claudio to the Limit” otrzyma pięć wyzwań na legendarnych trasach w pięciu regionach Gryzonii. Każde kolejne zadanie będzie przygotowane przez inną osobę, a wśród nich są takie osobistości jak Loic Bruni, Lukas Knopf, Annika Langvad, Steve Peat czy Morgane Such.

Morgane Such i Claudio Caluori / zdjęcia: Filip Zuan

Pięć wyzwań przeprowadzonych zostanie w regionach Laax, Davos Klosters, Arosa Lenzerheide, Engadin i Engadin Samnaun Val Müstair. Każdy, kto chciałby zmierzyć się ze swoimi wyzwaniami, może to zrobić dzięki udziale w publicznej części projektu “Home of Trails” i tym samym może wygrać rowerowe wakacje w Gryzonii.

Więcej informacji na stronie homeoftrails.com

Zobacz wcześniejsze odcinki